dort Ledové království

Legrační sněhulák Olaf na narozeninovém dortu Ledové království přejeme všechno nejlepší k narozeninám, hlavně hodně dárků a ať vám chutná. Je upečený ze světlého korpusu s jahodovým mascarpone krémem, váha je 3.2 kg. Stejně jako ho dostala Adélka tak ho jednoduše můžete mít i vy, stačí se podívat níže a vyplnit krátkou objednávku nebo jednoduše zavolat.

jak vznikal dort s Olafem

Když přišla první objednávka na dort Ledové království začala jsem pátrat co na něj vytvořím. Po inspiraci ve filmu jsem se rozhodla vymodelovat legračního sněhuláka Olafa. Moje první myšlenka byla, že to nemůže být tak obtížné, ale mýlila jsem se.

Na poprvé to nevyšlo přesně podle představ, ale další pokusy byly o dost lepší. Po pár marných pokusech kdy by jste sněhuláka ani nepoznali se narodil ten pravý Olaf, který si zaslouží být na dortu. Na fotografiích si ho můžete prohlédnout. Článek o tom jak jsem dělala Ledové království pro Elišku si můžete přečíst na mém blogu

fotografie narozeninového dortu Ledové království s Olafem

objednejte si 

Zpestřete si oslavu krásným dětským dortem, protože není nad rozzářené dětské oči při rozbalování dárků a jedním z nich může být i Ledové království. Stačí se podívat na kontakt  jak se s námi spojit a domluvit si objednávku.