Zákusky v našem městě Kolíně

05.09.2016

V článku bych se s vámi chtěla podělit o špatnou zkušenost z ochutnávky zákusků v Kolíně. Neberte prosím článek tak jako bych někoho pomlouvala, prostě je to jen zkušenost. Nevěřím totiž, že je nemožné vyrobit dezert tak aby se dal vůbec sníst. Během třetího týdne v srpnu jsem v Kolíně trávila dost času a tak jsem si našla chvilku abych ochutnala cukrářské produkty. Při nákupu v supermarketu jsem tedy dostala skvělý nápad, zakoupit si pár kousků tam. Vizuálně dortíky vypadaly poměrně zdařile ovšem rozčarování přišlo v okamžiku prvního zakousnutí. Nevím z jakých surovin zákusky vyrábějí, ale veškerou chuť mi v ústech doslova přebil cukr, na kterém se rozhodně nešetřilo.

Nicméně jsem si řekla, že přece na tento druh specifického zboží, jako jsou cukrářské výrobky se primárně v supermarketu nezaměřují, jsou na to přece cukrárny. O pár dní později nás tedy napadlo navštívit jednu místní cukrárnu o které jsem byla přesvědčená, že má v Kolíně dobré jméno. Zakoupila jsem si jednu plněnou trubičku a klasický věneček pro Petra. 

Byly to zákusky jen tak do ruky, určitě to znáte, takže hned venku jsme se do nich pustili. Moje trubička až na to, že byla poměrně tvrdá chutnala docela dobře, ale při pohledu na Petra jsem hned věděla, že je něco v nepořádku. Jeho věneček byl totiž naplněný zkyslým krémem, nevěřila jsem do chvíle ochutnání a byla to pravda. Se suchým komentářem, já si to tam nechám na potom, ho odložil do odpadkového koše. Nikdy by mne ani nanapadlo vám na www.dobrotyodlucie.cz nabízet podobně nepoživatelné zákusky a sladkosti. Jaká je vaše zkušenost ? podělte se o ní.