dortové studio

Věříme, že je důležité aby jste věděli v jakém prostředí se pečou a modelují vaše úžasné dorty, proto si celý prostor můžete prohlédnout a přečíst krátký příběh o tom jak dortové studio vzniklo. Myslíme si, že se nemáme za co stydět a zároveň uvidíte, že nepečeme v nevyhovujících podmínkách.

sladký příběh dortového studia

Dortové studio vzniklo v malém rodinném domečku místo dvou obytných pokojů a vzali jsme to pěkně od podlahy. Celý příběh vlastně začal instalací úpravny vody a kontrolou její kvality tak aby vyhovovala hygienickým předpisům. No a pak se začaly dít věci, vrhli jsme se na totální rekonstrukci místa kde bylo dortové studio plánováno. Bez nových rozvodů vody, elektřiny, odpadů, omítek, podlahy a stropu by to zkrátka nešlo a i když se nám to časově trošku protáhlo tak myslím, že výsledek stojí za to. 

" Až budete objednávat dort pro své blízké myslete i na to v jakém prostředí vzniká.

vybavení ? hlavně aby bylo praktické

Jednoduchost je krásná a přitom strašně praktická, proto jsem vybírala vybavení provozovny tak abych vždy měla všechno potřebné po ruce a zároveň aby se vše snadno udržovalo v čistotě. 

pro zajímavost pár čísel

velikost provozovny

dostatek místa i pro budoucí rozšíření

výše investice

přesně tolik peněz stálo vybudovat provozovnu

délka rekonstrukce

tak dlouho trvala rekonstrukce včetně doby jednání s úřady

chráníme přírodu

Třídíme odpady, které při práci vyprodukujeme a dort vám zabalíme do papírové krabice, kterou lehce vytřídíte do správného kontejneru i vy.

už od dveří provoněné místo