Ovocné poháry

Skoro každý miluje sladké dezerty a nemusí to být vždy klasický zákusek nebo bábovka ke kávě. Proto zde naleznete postupně spoustu druhů ovocných pohárů, které jsou nejen svým vzhledem, ale i chutí, naprosto dokonalé. Sladké kelímky jsou originální a v dnešní době velmi žádaný doplněk oslav různého druhu.  

Malinový pohár

Kelímek obsahuje vrstvu malinové náplně, jemný mascarpone krém se šlehačkou a kousky máslových sušenek. Celý pohár má propojené chutě tak, aby byl na jazyku co nejlahodnější. Díky malinám má kyselejší chuť. 

Ovocný pohár se šlehačkou

Mix ovoce podle možností ročního období zalitý sladkou želatinovou polevou. Zdobený vrstvou sladké šlehačky a čokolády. Vhodné pro každého kdo miluje ovoce nebo nemá rád krémové zákusky.

Jahodový

Vrstva jahodové směsi (jahody, jahodový džem ,cukr) s lahodným sladkým mascarpone krémem, který je zjemněný šlehačkou. Celý pohárek doplňují výborné piškoty a čokoláda.

Borůvkový

Pohár s borůvkami a jahodovou směsí (jahody, jahodový džem, cukr) se svěžím jogurtovým krémem, který dodává poháru ten správný šmrnc. Vršek kelímku je zdoben tmavou a margot čokoládou.